למה צריך שליחויות מהיום להיום?

למה צריך שליחויות מהיום להיום?

כיום, העולם השתנה והפך לכפר גלובלי. הצורך בהעברת מסרים וחבילות הולך וגובר, אך מצד שני תורי הדואר הארוכים לא התקצרו בשנים האחרונות והצריכה רק הולכת וגוברת. בואו נראה עבור מי שליחויות מהיום להיום יכולות לעזור ומתי כדאי לבחור בשירות זה.

 

שליחויות מהיום להיום

 

מה זו שליחות מהיום להיום?

 

השליחויות שאנחנו מכירים מהחיים שלנו שמגיעות מהר מאוד, הן לרוב שליחויות מזון מהיר. אמנם הן נכללות בקטגורית השליחויות הדחופות, אך לא נעסוק בה היום.

שליחות מהיום להיום משתנה בהתאם לצורך – זה יכול להיות בעל עסק שצריך לשלוח את המוצר שלו לבית הלקוח בדחיפות והוא לא פנוי אישית כדי לנסוע אליו – אז הפתרון המתבקש הוא לפנות לשליח על מנת שיעביר את המוצר בצורה המהירה ביותר.

סוג השליחות בה חברתנו עוסקת הוא שליחות משפטית. באמצעותה אנו מקלים על עורכי הדין ולקוחות פרטיים את שינוע מסמכים המשפטיים הנדרשים להעברה לבתי משפט, נמענים וכיוצא בזה. בעולם המשפט, הזמן הוא קריטי וכל דקה שהמסמכים מתעכבים מלהגיע לבית המשפט ולהתווסף לתיק, הדבר עלול לגרום לדחיית התיק או לביטולו.

על כן, הניסיון שלנו בתחום ופריסת צוות השליחים שלנו, מאפשר להעניק שירות דואר שליחים לכל מטרה באופן מהיר, מאובטח ומקצועי.

 

מתי ולמי מתאימה שליחויות מהיום להיום?

 

שליחות דחופה כזו לרוב פוגשת אותנו כפי שהזכרנו קודם, בשליחויות של בעלי עסקים הזקוקים לשליח מהיר שיקשר בינם לבין הלקוח. אך פגשנו מקרים נוספים של העברת חבילות בין משפחה הדורשות טיפול זהיר ומאובטח במיוחד, העברת ציוד רגיש כגון ציוד הקלטה, צילום וסאונד – כל אלו שליחויות הדורשות גם מצד אחד זמינות לבצע שליחויות מהיום להיום, ומצד שני טיפול מקצועי ורגיש בהתאם לסוג השליחות ומטרתה.

אך חשוב לציין ששירות זה לא מתאים לכולם. בתחום השליחויות, ככל שהשליחות קרובה / דחופה יותר, כך המחיר שלה יעלה יותר. לכן, אם החבילה או המסמכים שאתם רוצים להעביר אינם דחופים, תוכלו לשכור שירות שליחויות בהתאם לדחיפות – עד 10 או 5 ימי עסקים וכך לחסוך עלויות.

בנוסף, אם מדובר בשליחות שאינה דורשת אקסטרה רגישות ואבטחה מהרגיל כמו במסירות משפטיות, תוכלו להשתמש בשירותי דואר ישראל בעלות בסיסית. קחו בערבון מוגבל שעל דואר ישראל יש עומס לא קטן כך שהחבילה שלכם עלולה להתעכב.

מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום

תוכן עניינים

מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן