מסירות משפטיות

שירות מסירה משפטית אמין ומקצועי שיאפשר לכם להגיש מסמכים בראש שקט

הסרטה וצילום המסירה
מסירה מהיום להיום 24/7
הגשות לבתי משפט
שליחויות דחופות ובהולות

מה החשיבות של מסירות משפטיות?

בעולם של היום, מסירה משפטית הפכה חשובה יותר מאי פעם. עם המורכבות ההולכת וגוברת של תהליכים משפטיים, הצורך במסירת מסמכים משפטיים מדויקים ובזמן הפך קריטי.

מסירה משפטית חיונית על מנת להבטיח שכל הצדדים המעורבים בעניין משפטי מודעים להליך ולאחריותם. 

הדבר חשוב במיוחד עבור נתבעים, שכן עליהם להיות מודעים לטענות המשפטיות המועלות נגדם ולזמני התגובה. אי יידוע נאות לנאשם עלול לגרום לעיכובים, לפספוס מועדים ואף לביטול התיק. בנוסף, מסירה משפטית חיונית בהגנה על זכויות ההליך התקין של כל הצדדים המעורבים בתהליך המשפטי.

שירות מסירות משפטיות

ישנן מספר אפשרויות של מסירה משפטית שבהן ניתן להשתמש, בהתאם לאופי העניין המשפטי ולתחום השיפוט בו הוא מטופל.

  • מסירה אישית – אחת משיטות המסירה המשפטית הנפוצות והבטוחות ביותר, בה מוסר השליח את המסמכים המשפטיים פיזית ישירות לנמען.
  • דואר רשום – אופציה נוספת, בה המסמכים נשלחים בדואר רשום ודורשים חתימה עם המסירה.
  • אונליין – ניתן להעביר את המסמכים המשפטיים דרך הדואר האלקטרוני או פקס, במיוחד במקרים בהם קשה לאתר את הנמען.

למה גידורים?

המוסרים המקצועיים שלנו עומדים בכל הדרישות והתקנות בנוגע למסירה המשפטית בהתאם לחוק. הדבר כולל איתור כתובת מדויקת, עטיפת המסמכים בצורה נאותה, זיהוי הנמען ותיעוד המסירה. 

היום כ־75% מהתיקים נסגרים בעקבות מסירות כושלות שלא עומדות בתקנים! לכן כל אלו נועדו על מנת לוודא שהמסירה שלכם תתבצע בצורה טובה, מדויקת וללא החזר וסגירת התיק. 

במה שונה שירות מסירה משפטית מדואר ישראל רגיל?

שירות מסירה משפטית תוכנן במיוחד להובלה מאובטחת ויעילה של מסמכים משפטיים. הדבר מבטיח מסירה מהירה, סודיות ומאמת את תהליך המסירה, בניגוד לשירותי דואר מסורתיים.

שירות מסירה משפטית מבטל הוצאות רבות הקשורות לשירותי דואר מסורתיים, כולל דמי דואר, עלויות אריזה והפסדים פוטנציאליים. יתרונות נוספים כמו כיסוי ביטוחי למסמכים מוסיפים גם הם לעלות-תועלת.

שירותי מסירה משפטית משתמשים בפרוטוקולים שונים כגון אימות, חתימות דיגיטליות והצפנה כדי להבטיח את אבטחת המסמכים. הם מקפידים על ציות וקבלה של החוק, מה שהופך אותם לאמינים להעברת מסמכים משפטיים רגישים.

כן, אנחנו מציעים כיסוי ביטוחי למסמכים, מה שמשפר עוד יותר את בטיחותם והגנתם.

ציר הזמן של האספקה עשוי להשתנות בהתאם לגורמים כגון מדיניות המרחק וספק השירות. עם זאת, רוב שירותי המסירה החוקיים נועדו להבטיח מסירה מהיום להיום או מהיום למחר.

למי מיועד שירות זה?

משרדי עורכי דין
חוקרים ולקוחות פרטיים

הזמינו מסירה משפטית אונליין

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא או לחילופין להזמין שירות מסירה אונליין. הצוות שלנו יקבל את הבקשה שלכם ונחזור אליכם במיידי על מנת לתאם פרטים נוספים.

דילוג לתוכן