תמלול ותרגום תצהירים לבתי משפט

שירות תמלול ותרגום תצהירים משפטיים המוגש בפורמט המותאם לבתי המשפט בליווי תצהירים

תמלילנים מנוסים ומקצועיים
תרגום למגוון שפות לבחירתכם
מקבלים את כל סוגי התצהירים
אפשרות למסירה לבתי המשפט

מה החשיבות של תמלול ותרגום תצהירים?

תצהירים הם מרכיב חיוני במערכת המשפט וממלאים תפקיד מכריע בתיקי בית משפט. הצהרות העדים הללו מספקות ראיות ומידע בנוגע לתיק המשפטי, שניתן להשתמש בהן כדי לתמוך בצד מסוים ואף לפסוק לטובתו.

תצהירים משמשים בדרך כלל בתיקים אזרחיים, אך הם עשויים לשמש גם בתיקים פליליים. הם כלי חיוני המסייע לשופטים ולמושבעים לקבל החלטות בהירות על סמך ראיות מוצקות ולהכריע על ידי כך את הדין. ללא תצהירים, יהיה קשה למערכת המשפט להכריע לטובת אחד הצדדים כך שהשיפוט ככל הנראה יהיה חלקי ללא תצהיר משפטי מסודר.

יתרה מכך, מסמכים משפטיים מכילים לרוב שפה טכנית וז'רגון משפטי, דבר שעלול להיות קשה להבנה של אנשים שאינם דוברי שפת אם. תמלול ותרגום לא מדויקים עלולים לסבך עוד יותר את ההבנה של מסמכים אלו, ולהוביל לבלבול ולפרשנויות שגויות.

3 סיבות למה לבחור בנו:

  • תמלול מסודר וקריא – לא מעט תצהירים נדחו על ידי בית המשפט בעקבות תרגום או תמלול לקוי שמנע מן השופטים להבין את העדות בצורה ברורה. דבר זה יכול לעכב את פסיקת בית המשפט ואף להטות את המשפט לצד מסוים מכיוון שהתצהיר לא הובן נכון!

  • תצהיר משפטי מדויק ותמציתי – על ידי תמלול ועריכה לשונית של התצהירים, הדבר מאפשר להגיש תצהיר מדויק, תמציתי וקריא עבור חבר השופטים בתיק. אלו יקדמו את התהליך המשפטי ויאפשרו לבית המשפט לקבל את התצהירים שלכם.

  • תרגום על ידי מתורגמן מקצועי – בתיקים מסוימים, יתכנו תצהירים שנקבל בשפה זרה. לפי בית המשפט, על התצהיר לעבור תרגום מקצועי על ידי מתורגמן מנוסה. זאת בכדי למנוע תרגום כושל שיגרום לעדות להתפרש בצורה אחרת מכוונת מוסר העדות המקורי

למי מיועד שירות זה?

משרדי עורכי דין
רשויות וחברות
חוקרים ולקוחות פרטיים

צרו איתנו קשר

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא. הצוות שלנו יקבל את הבקשה שלכם ויחזור אליכם במיידי על מנת לתאם פרטים נוספים.

דילוג לתוכן