מה החשיבות של שליחות משפטית?

מה החשיבות של שליחות משפטית?

כולנו מכירים את עולם המשלוחים – יש שליחים שמביאים לנו את ההזמנה מהמסעדה המועדפת עלינו, שליחים שמוסרים לנו חבילות דואר שהזמנו אונליין ועוד. אך השליחויות בעולם עריכת הדין מקבלות נפח שונה משאר סוגי השליחויות. בואו ננסה להבין למה ועל מה חשוב לשים דגש בשליחות משפטית.

 

מהי החשיבות של שליחות משפטית

 

קודם כל, מהי שליחות משפטית?

 

שליחות משפטית נועדה עבור עורכי דין, בתי משפט ולקוחות פרטיים המעוניינים למסור תצהירים, נוסחי טאבו ומסמכים משפטיים הדורשים העברה מהירה, מאובטחת ודיסקרטית. השליחות מתבצעת על ידי שליחים מקצועיים שמבינים את הרגישות הכרוכה בשליחות כזו ומכירים את הפרוטוקולים השונים במערכת המשפט.

הגשות לבתי משפט צריכות להתבצע בצורה מקצועית, מסודרת וע"פ תקנות החוק על מנת שבתי המשפט יקבלו אותן. הסטטיסטיקה העגומה מראה שכ־75% מההצהרות שנדחו ע"י בית המשפט נדחו בעקבות שליחות משפטית מרושלת ולא מקצועית.

 

למה צריך שליחות משפטית היום?

 

היום, כשהמון שירותים עברו לפלטפורמות דיגיטליות לכאורה קצת מיותר לשלוח באמצעות שליחת מכתבים ומסמכים ארוכים, שהיום בקליק אפשר לשלוח באינטרנט לא?

אז זהו שלא. לתצהירים ולמסמכים משפטיים שהלקוחות שלנו מתעסקים בהם, ביניהם משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים, יש רגישות וחשיבות משפטית גבוהה. בתי המשפט יעדיפו מסמך מהימן ומקורי שהגיע מודפס על ידי שליח על פני קובץ דיגיטלי שיתכן שנפרץ או בוצעו בו כמה שינויים שחיבלו בו.

בנוסף, חברה אמינה המתמחה בשליחות משפטית מהירה, יכולה להבטיח שהמסמך שלכם יגיע באופן הבטוח והמהיר ביותר לנמען שלכם.

 

איך זה עובד?

 

אצלנו בחברת גידורים, פישטנו את התהליך והפכנו אותו לדיגיטלי על מנת לאפשר לכם להזמין מסירה משפטית בצורה מהירה ונוחה. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לעקוב אחרי ההוראות בדף הזמנת שליחות משפטית, למלא את פרטי השליחות ואנחנו נוציא את השליח בהתאם לדחיפות שהגדרתם – מהיום להיום, עד 5 ימי עסקים או 10 ימי עסקים.

כמובן שתוכלו להוסיף לשליחות תוספים כגון:

  • מסירה מצולמת בוידאו להוכחה שאכן השליחות התקבלה
  • איתור כתובת נמען
  • איסוף והחזרת המסמכים באופן ידני – על מנת לוודא שהמסמך הועבר לידיים הנכונות והוחזר חזרה אליכם עם חתימה.

 

 

מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום

תוכן עניינים

מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן