איתורים לעורכי דין

שירות איתור באופן חוקי לעורכי דין עבור מסירות משפטיות 

איתור על ידי חוקר מנוסה
איתור כתובת בלעדית
מיוחד עבור עורכי דין
איתורי כתובות, טלפונים ועוד

מי עומד מאחורי האיתורים?

חברת גידורים עובדת בשיתוף פעולה עם חברת מינופים. 'מינופים חקירות' היא תאגיד חוקרים רשוי בעל רשיון מטעם משרד המשפטים (מינופים חקירות ח.פ. 515883486) המתמחה בביצוע מגוון פעולות חקירה הכוללות איתורים ובהם איתורי מען, איתורי טלפון, איתור פעילות חברה, איתור ת.ז, איתורי עיסוק ואיתורים נוספים, חקירות כלכליות, מעקבים, בדיקות מהימנות, לקוחות סמויים ועוד.

כמו כן מינופים חקירות מספקת שירותי טיוב ואיתור נתונים.

לקוחות החברה: חברות עסקיות מובילות, גופים מוסדיים, בנקים, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, משרדי עורכי דין רבים ולקוחות פרטיים.

מינופים חקירות מאפשרת ללקוחותיה להזמין פעולות לביצוע ולהתעדכן בתהליך ביצוע ההזמנה עד לסיומה באתר החברה בכל עת, 24/7 זאת בנוסף לנציגי החברה הזמינים ללקוחות טלפונית, באמצעות וואטסאפ וטופס יצירת הקשר באתר ובאמצעות המייל.

החברה מנוהלת על ידי רן סער, חוקר פרטי רשוי, משפטן (LLB) ובעל תואר ראשון במנהל עסקים (BA).

שירות איתור כתובות

עם הביקוש הגבוה לדיוק ואמינות בתקשורת המשפטית, לא ניתן להפריז בתפקידו של שירות איתור כתובות. דמיינו עולם שבו כל התכתבות נוחתת ממש על מפתן דלתו של הנמען המיועד, כאשר אין הודעות דואר אבודות או תקשורת משפטית שגויה – זו המציאות שאנו רוצים לאפשר לכם.

למה צריך איתור כתובת?

סדר וארגון

איתור כתובות הוא מעבר לזיהוי המיקום הפיזי בלבד – הוא מסייע בטיפוח מערכת מאורגנת ויעילה. עם שירות זה העומד לרשותם, עורכי דין יכולים לנהל ולעקוב ללא מאמץ אחר נתוני לקוחות קריטיים.

תארו לעצמכם שיש לכם נתוני מיקום מדויקים לשליחת מסמכים משפטיים או זימון לקוחות לדיונים בבית המשפט, דבר זה חוסך כאב ראש בחיפוש אחר כתובות הנמען באינטרנט או בשירותים לא אמינים.

ולכן מסיבה זו בלבד, שירות זיהוי כתובות הוא אכן ברכה עבור אנשי מקצוע משפטיים.

תקשורת משופרת עם לקוחות

באיזו תדירות סוכל דואר איטי או משלוח חבילות על ידי זיהוי מוטעה של כתובות? עם שירות איתור כתובות מדויק, בעיה זו נפתרת. עורכי דין יכולים לשלוח בביטחון מסמכים קריטיים ללקוחותיהם, בידיעה שהן יגיע לידיים הנכונות. תקשורת ברורה היא עמוד השדרה של עריכת דין יעילה, ועם פרטי כתובת מדויקים, היבט זה של אינטראקציה עם הלקוח משופר מאוד.

איתור כתובת מדויקת

בעולם המורכב של הליכים משפטיים, שבו הדיוק הוא בעל חשיבות עליונה, לדיוק של פרטי הכתובת יש משקל רב. טעות אחת בכתובת עלולה להוביל להתכתבויות שגויות, ניירת שאינה במקומה, סיבוכים משפטיים והשלכות שעלולות להיות הרות אסון. לאור זאת, במידה והכתובת שקיבלתם אינה נכונה כל העבודה סביב התיק המשפטי שלכם עלולה לרדת לטימיון בעקבות כך. 

למי מיועד שירות זה?

משרדי עורכי דין
חברות פרטיות ומסחריות
חוקרים ולקוחות פרטיים

צרו איתנו קשר

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס הבא או לחילופין להזמין שירות מסירה אונליין. הצוות שלנו יקבל את הבקשה שלכם ונחזור אליכם במיידי על מנת לתאם פרטים נוספים.

דילוג לתוכן